ZAJĘCIA

W naszym klubie fitness każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na płeć, wiek czy dotychczasową aktywność fizyczną. Liczą się przede wszystkim dobre chęci i samozaparcie. Z całą resztą pomożemy Ci sobie poradzić. Przekonaj się, z jak wielu zajęć możesz skorzystać w Papaj Gym:

Trampoliny

Świetny sposób na zrzucenie kilogramów dla nawet najbardziej opornych. Skaczesz i bawisz się w rytm muzyki. W tym czasie Twój organizm spala tłuszcz, a Ty jednocześnie poprawiasz swoją sprawność, koordynację ruchową i kondycję.

Aeroboxing

Trening, który jest dynamicznym połączeniem boksu, fitnessu oraz wielu elementów z innych sportów walki. Pozwala rozwinąć szybkość i zwinność, wzmocnić różne partie mięśni, zwiększyć wytrzymałość oraz spalić nawet do 800 kalorii.

TBC - Total Body Conditioning

Zajęcia wzmacniające z elementami treningu kardio. Jest to odmiana aerobiku, która zapewnia intensywną pracę nad rzeźbą mięśni dzięki zastosowaniu właściwego zestawu ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarków, gumowej taśmy oraz piłki.

Sztangi

Zajęcia fitness z użyciem sztangi to nieco łatwiejsza forma treningu siłowego przeznaczona zwłaszcza dla kobiet i osób dopiero zaczynających dbać o swoją sylwetkę. Rytmiczna muzyka pomaga z czasem podnosić coraz większe ciężary.

Zumba

Niezwykle efektywne i przyjemne połączenie dobrej zabawy z intensywnym treningiem kardio. Możesz spalać kalorie, wzmacniać organizm oraz wyzwalać endorfiny, jednocześnie ćwicząc i tańcząc w rytmie latynoskich dźwięków.

Boks

Zacznij trening pięściarski pod okiem profesjonalistów, którzy nauczą Cię odpowiedniej koordynacji ruchów, wyprowadzana i blokowania ciosów, a przede wszystkim pokażą, jak wspaniałą dyscypliną jest boks w klasycznym wydaniu.

Boks dla dzieci

Także najmłodsi mogą spróbować swoich sił i możliwości w treningu pięściarskim. Stawiamy w nim przede wszystkim na zwiększenie zwinności i zręczności oraz wpojenie sportowego podejścia do życia dzieciom w wieku 6-12 lat.

TRENING OBWODOWY

Kompleksowy trening poprawiający sprawność fizyczną, wytrzymałość siłową oraz kondycję. Obwód stacyjny, podczas którego angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe. Liczba stacji oraz dobór ćwiczeń zależy od ilości uczestników oraz ich stopnia zaawansowania.

SEXY PUPA

Zajęcia dzięki którym ujędrnisz pośladki. Trening opiera się na ćwiczeniach na mięśnie ud, bioder i pośladków. Idealny zestaw dla tych, którzy pragną poprawić wygląd swojej pupy. Uczęszczając regularnie na zajęcia pożądany efekt – uniesiona pupa – GWARANTOWANY!

35 MIN PŁASKI BRZUCH

35 MIN PŁASKI BRZUCH -zajęcia o charakterze wzmacniającym, skupiamy się głównie na mięśniach brzucha oraz mięśniach pleców. Duża liczba powtórzeń przy małym obciążeniu to doskonała recepta na stonowanie swojego ciała.

BASIC STEP + TBC

Zajęcia składające sie z dwóch części: kondycyjnej i wzmacniającej