TRENERZY

PAPAJ GYM

trener personalny Warszawa Praga

PRZEMEK NOWAK

Zawodnik i złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w sportach sylwetkowych, trener personalny, dietetyk, konsultant, ambasador marki BioTechUSA, właściciel Papaj Gym Warsaw. Od lat związany z bodybuildingiem, który stał się jego największą pasją. Pierwszą siłownię prowadził w rodzinnym miasteczku w okolicy Koluszek. Pomysł na otwarcie drugiego klubu – w Warszawie narodził się z chęci dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami z innymi. Trenuje z czołowymi zawodnikami sportów sylwetkowych, którzy odnoszą liczne sukcesy. Stale kształci się i rozwija, poszerza swoją wiedzę, by móc jeszcze lepiej trenować z Wami. Przemek swoich podopiecznych motywuje do pracy nad sylwetką, ale też siłą woli, która potrzebna jest do trzymania prawidłowej diety. Osoby początkujące uczy bezpiecznego i prawidłowego wykonywania ćwiczeń, a bardziej zaawansowanych wspiera by dawali z siebie coraz więcej i nigdy się nie poddawali. Trening pod jego okiem jest wyczerpujący, ale przynosi doskonałe efekty, o czym przekonasz się przychodząc do Papaj Gym.

PAPAJ GYM

PAULINA SNOPKIEWICZ

Sport to jej sposób na życie! Aktywne spędzanie czasu to już dla niej pewnego rodzaju forma relaksu i stara się zarażać nią innych. Swoją pasję zaczęła rozwijać od tańca, a dokładniej od cheerleadingu. Później uprawiała bardziej indywidualny sport jakim jest kickboxing, w którym udało jej się wywalczyć Mistrzostwo Mazowsza w  2009 roku. Sztuki walk towarzyszą jej do tej pory, lecz bardziej już rekreacyjnie. Najmocniej jednak jest zżyta z siatkówką. Trenuje ją systematycznie od 14 roku  życia aż do dziś. Zajęcia fitness prowadzi od kilku lat. Wkłada w nie serce i stara się przekazywać uczestnikom całą swoją zdobytą wiedzę. Uwielbia pracę z ludźmi i cieszy się z ich zaangażowania oraz efektów. Na swoich zajęciach tworzy świetną atmosferę i komfortowe samopoczucie ćwiczących (mimo że nie zawsze jest łatwo 😉 ). Specjalizuje się w treningach wzmacniających o charakterze siłowym. Po jej zajęciach można się spodziewać pozytywnego zmęczenia oraz satysfakcji. Jej motto to: "Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale na pewno warto„.

trener personalny Warszawa Praga

JACEK SIEKIERA

Boksuje od wielu lat. Ma na koncie kilkadziesiąt walk amatorskich, aktualnie próbuje swoich sil w MMA i od 2 lat jest trenerem boksu.